Astroloji

 

 

 
Akrep 2020-02-17
Kendinizi oldukça enerjik hissedeceksiniz. İlişkilerde iletişim temaları ön plana çıkabilir ve uzun zamandır gerçekleştiremediğiniz görüşmeleri yapmayı başarabilirsiniz. Yeni bir teklif heyecan verici olabilir.
 
Aslan 2020-02-17
Kariyer hedeflerinizle ilgili karşınıza çıkan beklenmedik sürpriz haberleri şu an için kimseyle paylaşmamalısınız. Geçmiş projelerinizle ilgili beklentilerinizi karşılayacak yenilikler bugün önünüze gelebilir.
 
Balık 2020-02-17
Ailevi konularınız ile ilgili olaylar beklediğiniz gibi gelişmeyebilir. İlişkilerinizde finansal sorunlardan dolayı stresli konuşmalara dikkat etmeniz doğru olacaktır.Bugün yeni bir karar almak için uygun olmayabilir. Şartları zorlamayın.
 
Başak 2020-02-17
Sosyal çevreniz ile ilgili yeni kararlar alabilir artık sizi aşağıya çeken insanlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bunu yaparken uğradığınız haksızlıkları konuşmak doğru olmayabilir. Biraz daha sabırlı olmalısınız.
 
Boğa 2020-02-17
Aile bireylerinizden birileri için hayatında önemli bir başlangıç söz konusu olabilir. Sizlerde bu konuda ona destek vermek durumunda olabilirsiniz. İlişkilerinizde fevri çıkışlar içinde olmamaya özen gösterin.
 
İkizler 2020-02-17
İletişim trafiğiniz arttığı ve yakın çevrenizle güzel iş birlikleri içerisinde olacağınız fırsatlar yakalayabilirsiniz. Duyacağınız haberler kararlarınızı şekillendirebilir. Aceleci kararlardan uzak durun.
 
Koç 2020-02-17
Kendinizi oldukça iyimser ve pozitif hissedebilirsiniz. İştahınızın da açık olabileceği bugünü sağlıklı besinler tüketerek geçirmeniz doğru olacaktır. Eğitim, seyahat ya da yeni yerler keşfetmek sizi mutlu biri haline dönüştürebilir.
 
Kova 2020-02-17
Siz merhametli olunuz merhamet ediniz fakat asla kimseden merhamet beklemeyiniz. Çünkü merhametsizler daha çok kendileriyle ilgilendikleri için onlara gerçekleri anlatabilmek daima zordur.
 
Oğlak 2020-02-17
Size yapılmasını istemediğiniz hareketleri, söylenmesini istemediğiniz sözleri başkalarına yapmayınız, söylemeyiniz. Konuşmalarınıza ve ilişkilerdeki eleştirilsel yorumlarınıza biraz daha sakin bakmalısınız.
 
Terazi 2020-02-17
İş arkadaşlarınızla yeni projeler yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun yanında elinize geçen fırsatları da hemen değerlendirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu çalışmak zorunda olsanız da bundan şikayetçi olmayın.
 
Yay 2020-02-17
Ne sırrınızı başkasına verip özel olan şeyin özelliğini yitirin; ne de başkasının sırrını alıp ilerde ihanet etmekten kaçının. Bugün gizli kalması gereken konuları gizli tutma yönünde çaba verin.
 
Yengeç 2020-02-17
Sosyal çevre iletişimlerinden destekler alacağınız önemli bir gün olabilir. Geleceğinize yön verebileceğiniz bazı organizasyonların içerisinde olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. 

 

 

Kaynak: 2020-02-17

 

Haber Yazılımı