Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 09:36 Bu haber 2961 kez okundu
 
CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar istifa etti Şenoyar,"Tire'yi yönetmeye talibim"
CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar İlçe Başkanlığından istifa etti. Hakan Şenoyar Belediye Başkanlığına Aday olduğunu açıkladı.
Tire Haberi
CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar istifa etti Şenoyar,

Tire Cumhuriyet meydanında yapılan basın açıklamasıyla Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Şenoyar, "Tiremiz bizim için bir cennet yaşaması en güzel ilçelerden birisi Tiredir. Yerel yönetimlerle ilgili sıkıntılar oluyor mu? Oluyor tabi, geçmişten bu zamana kadar bir sürü Belediye Başkanımız geldi geçti. Bu Başkanların Tire'ye verdiği çok güzel hizmetler olmuştur. Hataları da olmuştur. Tabi ki iyi insanlardan daha iyi insanlarda olacak, başarılı insanlardan daha başarılı insanlar da olacak.

Birlik ve beraberlik içerisinde Tire'yi yönetmek istiyoruz

Yolumuz ilerlemek, yolumuz çağdaşlık, yolumuz kardeşlik, yolumuz birlik ve beraberlik içerisinde Tire'yi yönetebilmek. Benim için hangi partiden olduğunun önemi yok. Benim için öncelikli değer insandır, İnsan. Hepimiz insan olduktan sonra anlaşabilir, birleşebiliriz. Birleşince ben sizlerin hocası olmam, sizler benim hocam olursunuz, sizler bana yol gösterirsiniz ve benim öğretmenim halk olur halk. Çünkü her siyasetçinin halktan alması gereken bir şey vardır.

Kendini halk'a kapatan siyasetçi başarısız olur

Kendini halk'a kapatan siyasetçi başarısız olur. Üretken olmaz tüketken olur. Ben sırtımı da yüzümü de size çevirmek istiyorum. Sizlerle birlikte bu yolculuğa çıkmak istiyorum. Tabi ki talepler oldu biz bunları değerlendirdik. Kolay değil insan koca bir ömür ilçe başkanı olmak için harcıyor, sadece bir parmaklık imza ile istifa ediyorsunuz.

Halk meclisleri kuracağız

Biz Tire'yi yönetirken halk meclisleri oluşturacağız. Bir projeyi ortaya koyup biz bunu uygulayacağız demeyeceğiz, sizlere soracağız. Yapmamız gereken edepli siyaset, demokratik çerçevede de demokratik bir mücadele anlayışı. Seçmenlerin sıkıntılarını biliyorum ve bunları çözmek için elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Tire için böyle bir göreve talip olduk herkese teşekkür ediyorum kendimiz sizlere teslim ediyorum." dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Tire, İlçe, Başkanı, Hakan, Şenoyar, istifa, etti, Şenoyar,"Tire'yi, yönetmeye, talibim",
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar istifa etti Şenoyar,
Yorumlar
Haber Yazılımı