Haber Detayı
20 Ocak 2014 - Pazartesi 14:33 Bu haber 2747 kez okundu
 
MHP ADAYI ÇAĞLI, GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ
MHP Tire Belediye Başkan Adayı Av. Hasan Çağlı, dün Gazetemize bir nezaket ziyaretinde bulundu. Çağlı, ziyaret sırasında yaptığı çarpıcı açıklama ve analizlerde ‘kent kimliği’ ve ‘hizmet’ kavramlarına vurgu yaptı.
Tire Haberi
MHP ADAYI ÇAĞLI, GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Yerel Seçimlere yönelik seçim çalışmalarını sürdüren Tire Milliyetçi Hareket Partisi’nin Belediye Başkan Adayı Avukat Hasan Çağlı, ilçedeki çeşitli kurum, kuruluş ve STK temsilcilerine yönelik ziyaretlerini sürdürmekte. Çağlı bu nezaket ziyaretleri kapsamında önceki gün protokol üyelerine gitmişti. Çağlı’nın ziyaret yaptığı son adres Gazetemiz oldu.

Büyük Tire Gazetesi yönetim ofisinde, Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Şevket Bahçelioğlu ile bir araya gelen Çağlı, Gazetemizi yakından takip ettiğini, zor şartlarda verdiği basın-yayın mücadelesini takdirle karşıladığını ve ortaya koyduğu habercilik anlayışı ile ilçede gündem oluşturan, halkın yakından takip ettiği bir gazete olduğunu bildiğini belirtti.

“TEK HEDEFİMİZ HİZMET”

Çağlı, konuşmasının devamında ilçedeki siyasi durum hakkında da analizlerde bulunmuştu. Çağlı, “Tire’ye kendi öz kimliği üzerinden hizmet verebilecek, kentin öz dinamiklerini ve potansiyelini harekete geçirebilecek bir başkan lazım. Bizler, Tire’deki tüm kesimleri MHP şemsiyesi altında toplamak ve bu şekilde seçimi kazanarak, milletimizle birlikte kentimize hizmet etmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

“MHP’NİN SEÇMEN KİTLESİNİ GENİŞLETMESİ LAZIM”

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Şevket Bahçelioğlu ise yarım aşırı aşkın süredir milliyetçi cephenin liderliğini üstlenmiş bir siyasi anlayışın temsilcisi olan MHP’nin artık kendi kitlesinin yanı sıra diğer kitlelere de kucak açması gerektiğini, iktidara ilerlemek için bunun şart olduğunu belirtti. Bahçelioğlu, “MHP’nin gerek genelde, gerekse yerelde iktidara gelmesi için sadece kendi öz kitlesini değil, diğer siyasi düşünce ve partilere mensup seçmenleri de kendisine çekmesi ve daha geniş yapıya sahip kitle partisi olması lazım. 2014 Yerel Seçimlerinin Tire ayağında partilerin ve adayların nasıl bir performans sergileyeceğini hep birlikte göreceğiz. Hasan Çağlı; genç, dinamik, kültürlü, birikimli bir aday tanıdığımız kadarıyla. Kendisine belediye başkanlığı yarışında başarılar dileriz.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Tire, Belediye, Başkan, Adayı, Av, Hasan, Çağlı, dün, Gazetemize, bir, neza
Yorumlar
Haber Yazılımı