Haber Detayı
06 Haziran 2018 - Çarşamba 17:18 Bu haber 13964 kez okundu
 
Nasır; “Milletimiz istikrara oy verecek”
AK Parti İzmir 2’nci Bölge Milletvekili adayı Necip Nasır, “Türk Milleti 24 Haziran’da iç ve dış mihrakların oynadığı bütün oyunları bozacak ve istikrara oy verecek” dedi.
Siyaset Haberi
Nasır; “Milletimiz istikrara oy verecek”

AK Parti İzmir 2’nci Bölge Milletvekili adayı Necip Nasır, “Türk Milleti, 24 Haziran’da iç ve dış mihrakların oynadığı bütün oyunları bozacak ve istikrara oy verecek” dedi. Güçlü meclis ve güçlü hükümet olgusuna dikkat çeken Nasır, seçimlerde muhalefetin tümünün başarı oranının Cumhur ittifakının çok altında kalacağını ifade etti. Tire ve Bayındır’da, AK Parti İlçe Teşkilatları ile çalışmalarda bulunan Nasır, STK’ları ziyaret ederek, esnafla bir araya geldi. Tire Pazarı’nda seçmeni dinleyen Nasır, ardından Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı ve Esnaf Odaları Başkanı Ümit Ünalmış’ı ziyaret etti.

“ZAFER BİZİM OLACAK”

Türkiye’nin gücünün dışarıdan bakıldığında daha iyi anlaşıldığını ve bunu en iyi emperyalist ve siyonistlerin bildiğini belirten Nasır, “24 Haziran seçimleri ülkemiz açısından dönüm noktası olacak. Yeni bir meclis ve yeni bir hükümet modeli ile oligarşik bürokrasinin sonu gelecek. Daha hızlı karara alıp daha hızlı hareket edeceğiz. Bu coğrafyada, 2002’den buyana süren yükselişimizin önünü kesmeye çalışıyorlar. Ülkemizin bu süreci de başarıyla geçtiği taktirde, bir daha durdurmanın mümkün olmayacağını biliyorlar. Spekülatif ekonomik operasyonlar yaptılar ama güçleri yetmeyecek. Bunlar onların son çırpınışları. Allahın izni ve milletimizin feraseti ile 24 Haziran’da zafer bizim olacak” diye konuştu.

“MUHALEFET ÇOK UMUTSUZ”

Seçmenin AK Parti’ye gösterdiği teveccühün inanılmaz boyutlarda olduğunu kaydeden Nasır, “Çok farklı bir süreç işliyor. Milletimiz sağduyulu davranıyor. Oynanan tüm oyunların farkındalar. Muhalefet ise çok umutsuz. Neredeyse sahada yoklar. 2023’ten sonra, 500 milyar dolar ihracat ve en az 30 bin dolar milli geliri olan bir ülke olacağız. Dar gelirlinin hayat standardı yükselecek. Vergiler düşecek” dedi. İmar barışının toplumla barışmak anlamına geldiğini anlatan Nasır şöyle devam etti. “Gecekondulaşma geçmişteki en büyük toplumsal sorundu. Vatandaş her daim evim yıkılacak korkusuyla yatıp kalkıyordu. İmar barışı, mülkiyet sorununu ortadan kaldırdı. Artık iş bundan sonra yerel yönetimlere düşüyor. İmar barışının, kentlerin önünü açacağına inanıyorum.”

 

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nasır;, “Milletimiz, istikrara, oy, verecek”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Nasır; “Milletimiz istikrara oy verecek”
Nasır; “Milletimiz istikrara oy verecek”
Nasır; “Milletimiz istikrara oy verecek”
Nasır; “Milletimiz istikrara oy verecek”
Yorumlar
Haber Yazılımı