Haber Detayı
11 Ekim 2017 - Çarşamba 09:56 Bu haber 43548 kez okundu
 
Oluşum’dan kahvaltılı veli toplantısı
2017-2018 Eğitim Öğretim yılında, Ödemiş’ten sonra Tire’de de Türk bayrağının yanında kurum bayrağını dalgalandırmaya başlayan Oluşum Eğitim Kurumları alışagelen etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz hafta sonu okulun kurucuları, idarecileri, öğretmenleri ve velileri ile tüm öğrencilerinin bir araya geldiği kahvaltı organizasyonu düzenlendi. Oldukça keyifli bir ortamda gerçekleşen, kaynaşma ve dayanışmayı güçlendiren etkinlik tüm katılımcılarda memnuniyet yarattı.
Eğitim Haberi
Oluşum’dan kahvaltılı veli toplantısı

KAHVALTIDA MİNİ BİR ‘VELİ TOPLANTISI’ DA YAPILDI

Kahvaltı etkinliğinde tüm katılımcılara ‘hoş geldiniz’ diyerek kısa bir konuşma yapan okulun kurucularından Halise Bıyık, şunları söyledi: “Değerli öğretmen arkadaşlarım, velilerim, sevgili öğrenciler hepiniz hoş geldiniz. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminde Tire’deki kurumumuz faaliyete girmiş bulunmaktadır. Tüm eğitim karşıtı düşüncelere ve sözlere rağmen, Oluşum Eğitim Kurumları olarak bizler en iyi yaptığımız iş olan eğitimimizle konuşmaya, sesimizi başarılarımızla duyurmaya hep beraber devam edeceğiz.

Bugün siz değerli velilerimiz ve sevgili öğrencilerimizle hem kaynaşmak, hem de üçüncü haftasını geride bıraktığımız eğitim yılımızın ilk değerlendirmelerinin aktarılacağı mini bir veli toplantısı yapmak amacıyla düzenlediğimiz etkinlikte bir aradayız. Bizler sizlerin hayallerini hedeflere dönüştürerek başarıya ulaştırmakta ne kadar önemli bir yerde olduğumuzun farkındayız. Siz değerli velilerimiz de en kıymetlilerimiz çocuklarımızı eğitimimize ve bizlere güvenip emanet ettiniz. Sizlerin güveninizi ve bizlerin emeklerimizin boşa geçmeyeceği bir yıl bizleri bekliyor. Bizimle bu yolda olan tüm velilerimizle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Herkese afiyet olsun.”

VELİLERLE ÖĞRENCİLER HAKKINDA ELDE EDİLEN İLK BİLGİLER PAYLAŞILDI

Yoğun katılımın olduğu kahvaltı ve sonrasında yapılan veli toplantısıyla öğleden sonraya kadar süren etkinlikte aile kahvaltılarını aratmayacak tabloların yanında, veliler ve öğretmenler arasında öğrencilerin geleceğine ve gelişimine ilişkin görüşmeler yapılırken öğrenciler palyaço ve spor öğretmenleri eşliğinde çeşitli etkinlikler yaptılar.

 

 

HABER:  Engin ÜÇER

Kaynak: Editör:
Etiketler: 20172018, Eğitim, Öğretim, yılında, Ödemiş’ten, sonra, Tire’de, de, Türk, bayrağ
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Oluşum’dan kahvaltılı veli toplantısı
Yorumlar
Haber Yazılımı