Haber Detayı
01 Kasım 2019 - Cuma 17:02 Bu haber 3027 kez okundu
 
ÖZEL TİRE OLUŞUM KOLEJİNİN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU
Özel Tire Oluşum Koleji; her yıl olduğu gibi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını geleneksel olarak düzenlediği yemekli etkinlikle kutladı.
Eğitim Haberi
ÖZEL TİRE OLUŞUM KOLEJİNİN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

Velilerin ve öğrencilerin yoğun katılım gösterdiği etkinlik geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da inanılmaz bir coşkuya ev sahipliği yaptı.

Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşı’yla başlayan gece, ortaokul ve lise öğrencilerimizin hazırlamış olduğu “Halk Oyunları” gösterileri, ana sınıfı ve ilkokul öğrencilerimizin koro dans gösterileri, ilkokul 4. sınıf öğrencilerimizin oratoryo gösterisi, 5.sınıf öğrencilerimizin dans gösterileri  ve canlı müzikle devam etti.

Arena Düğün Salonunda yapılan etkinlikte; öğretmenler, idareciler, veli ve öğrenciler günün anlam ve önemine yakışır şekilde unutulmaz bir akşam geçirdi.

GÖREVİMİZ, BU VATANI EBEDİYEN KORUMAK VE KOLLAMAKTIR.

Duygularını dile getiren Özel Tire Oluşum Koleji öğretmenleri; "Bu aziz millete önce bağımsızlığı, ardından da Cumhuriyet’i armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm aziz şehitlerimize ve şanlı gazilerimize şükranlarını sundular. Görevimiz, onların bize bıraktığı bu vatanı ebediyen korumak ve kollamaktır. Bu ülkenin daha müreffeh olması için de çok çalışmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ediyoruz." mesajını ilettiler.

Atatürk'ün izinden gitmeyi ilke edinen Özel Tire Oluşum Koleji Ailesi, Atatürk’ün bizlere bıraktığı yegâne miras olan ilke ve devrimleri rehber edinen bu anlayıştan hiçbir zaman ayrılmayacaklarını bu anlamlı akşam ile bir kez daha hatırlatmış oldular. Gecenin sonunda Özel Tire Oluşum Koleji olarak: ‘’Bu muhteşem Cumhuriyet Bayramı’nda bizleri yalnız bırakmayan tüm velilerimize teşekkürü bir borç biliriz’’ mesajını ilettiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖZEL, TİRE, OLUŞUM, KOLEJİNİN, 29, EKİM, CUMHURİYET, BAYRAMI, COŞKUSU,
Yorumlar
Haber Yazılımı