Haber Detayı
09 Ekim 2018 - Salı 10:06 Bu haber 3387 kez okundu
 
Tire CHP'ye 100 Yeni Kadın Üye
Cumhuriyet Halk Partisi Tire örgütü, 100 kadına parti rozeti taktı. CHP Tire Başkanı Hakan Şenoyar, “Bu parti halkın partisi, bu parti eski emekçilerine de sahip çıkarak yenilenmeli ve yeni üyelere sahip olmalıdır” dedi. Ayrıca Salı günü saat 12:30'da Atatürk Anıtı'nda önemli bir açıklama yapacağını açıkladı.
Tire Haberi
Tire CHP'ye 100 Yeni Kadın Üye

CHP Tire Kadın Kolları Başkanı Gülgün Gözeger, “Bugün buraya toplanma sebebimiz, emek vererek ilmek ilmek büyük bir özveriyle çok güzel ve umutlu günlere açılma mücadelesidir. Bu mücadele bizi önce doğru isimlerle önce yerelde iktidara götürecektir. Yerelden genele ulaşan örgüt, bilinçli irade ile genelde de iktidara gidecektir” dedi.

CHP Tire  örgütü büyümeye devam ediyor. Örgüt yaptığı toplantıyla, 100 kadına CHP rozeti taktı. Törene, CHP İzmir Milletvekili Kani Beko katıldı.

ÇOK ÖNEMLİ BİR AÇIKLAMAM VAR

Salı günü (bugün) önemli açıklamalarda bulanacağını kaydeden Şenoyar, “Türkiye Cumhuriyetini ayakta tutan hep analardır. Siyasi partileri de ayakta tutan analardır. Gücünüzü anlayın, birbirinizi çekin. Birbirinizi çekerseniz AKP bu memleketten çeker gider. Salı gün saat 12.30’da Atatürk anıtı önünde bir basın açıklamamız olacak. Tüm misafirlerimizi bekliyoruz. O gün çok önemli açıklamamız var. Bu parti halkın partisi, bu parti eski emekçilerine de sahip çıkarak yenilenmeli ve yeni üyelere sahip olmalıdır.  Yeniliğe kapalı olan büyümeye kapalı olan ve partiyi küçültmeye çalışan, küçük olsun benim olsun  anlayışlarına da gerektiğinde satır vurabilmeli. Yoksa büyüyemeyiz” dedi.

MÜCADELEMİZ BİZİ İKTİDARA GÖTÜRECEKTİR
Programda ilk konuşmayı CHP Tire Kadın Kolları Başkanı Gülgün Gözeger, “Bugün buraya toplanma sebebimiz, emek vererek ilmek ilmek büyük bir özveriyle çok güzel ve umutlu günlere açılma mücadelesidir. Bu mücadele bizi önce doğru isimlerle yerelde önce yerelde iktidara götürecektir. Yerelden genele ulaşan örgüt, bilinçli irade ile genelde de iktidara gidecektir. Bugünkü koşullarda Türkiye’de birlik ve beraberliğe, büyümeye en fazla ihtiyaç duyup bu ihtiyaca en iyi şekilde duyarlı olan başkanım Hakan Şenoyar ile birlikte Tire İlçe Örgütü'nün bir parçası olmaktan onur ve kıvanç duyuyorum” dedi.

“YOLUN AÇIK OLSUN BÜYÜK BAŞKAN”
İlçe Başkanı Hakan Şenoyar’a tam destek verdiklerini belirten Başkan Gözeger , “Başkan Şenoyar, 30 yıldır halk için, örgüt için, Tire için beklentisiz bir mücadelenin, dişiyle tırnağıyla birbirini tanımayan yüzlerce insanı birleştirdi. Tanınan bazılarını karşısına alsa da bu örgütün parçası yapan büyük insan, büyük siyasetçi, herkesin kardeşi, abisi ve dostu Hakan Şenoyar’a bir kez daha buradan teşekkür etmek ve yolun açık olsun başkanım demek istiyorum. Yolun açık olsun güzel insan büyük başkan sonuna kadar seninleyiz hep birlikteyiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tire, CHP'ye, 100, Yeni, Kadın, Üye, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı