Haber Detayı
06 Mayıs 2017 - Cumartesi 10:49 Bu haber 2070 kez okundu
 
“İlçenin eğitimdeki başarı çıtası daha da yükselmeli”
Tire Kutsan Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan bir gurup başlarında öğretmenleri ile birlikte Kaymakam Tanrıseven’i makamında ziyaret etti.
Tire Haberi
“İlçenin eğitimdeki başarı çıtası daha da yükselmeli”

Tire’nin başarılı okullarından biri olan Kutsan Anadolu Lisesi’nin öğrenci ve öğretmenlerinden oluşan bir gurup önceki gün Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti. Okul Müdürü Hikmet Divrik, tarih öğretmeni Betül Erdem,  Okul Aile Birliği Başkanı İzzet Badak’ın öğrencilere eşlik ettiği ziyarette, Kaymakamı Tanrıseven konuklarını ilgiyle karşılandı. Sıcak bir ortamda geçen nezaket ziyaretinde Okul Müdürü Divrik, Kaymakam Tanrıseven’e okulun faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

TANRISEVEN, HER ZAMAN YANLARINDA OLDUĞUNU BELİRTTİ

Kaymakam Tanrıseven de eğitim için yapılan en küçük bir yatırımın dahi önemli olduğuna vurgu yaptığı konuşmasında; öğrencilerin yaklaşan LYS’de başarılı olmasının son derece önemli olduğunu belirtti. Kutsan Anadolu Lisesinin başarılı bir okul olduğunu, bu okuldan Tire’nin beklentilerinin de yüksek olduğunu aktaran Kaymakam Tanrıseven; hizmet ve beraberinde başarı çıtasının en üst seviyelere çıkartılmasında Kaymakamlığın her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tire, Kutsan, Anadolu, Lisesi, öğrencilerinden, oluşan, bir, gurup, başlarında,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“İlçenin eğitimdeki başarı çıtası daha da yükselmeli”
“İlçenin eğitimdeki başarı çıtası daha da yükselmeli”
Yorumlar
Haber Yazılımı