Haber Detayı
27 Ocak 2014 - Pazartesi 09:38 Bu haber 2327 kez okundu
 
AK Partililer İzmir’e 4 otobüsle çıkarma yaptı
AK Parti Tire İlçe Teşkilatı Cumartesi günü İzmir’e 4 otobüsle çıkartma yaptı. AK Parti İzmir BŞB Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın da katıldığı Halkapınar’da yapılan aday tanıtım toplantısına katılan partililer, burada tüm adayları tanıdıktan ve o coşkuyu yaşadıktan sonra Tire’ye geri döndü.
Tire Haberi
AK Partililer İzmir’e 4 otobüsle çıkarma yaptı

AK Parti İzmir İl Başkanlığı hafta sonu İzmir’de 30 ilçenin belediye başkana adaylarının tanıtıldığı bir program gerçekleştirdi. 25 Ocak Cumartesi günü Halkapınar Spor Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’da katıldı. İçinde Tire Belediye Başkan Adayı Mehmet Çeltikcoğlu’nun da yer aldığı tüm adaylar tek tek anons edilerek sahnedeki yerlerini alkışlar arasında aldı.

Bu önemli toplantıya sadece ilçelerin başkan adayları ve ilçe yönetimleri katılmadı. Çok sayıda partili de bu toplantıya katıldı. Tire’den de büyük bir katılım yaşandı. AK Parti Tire İlçe Teşkilatı, partililerden ve isteyen vatandaşlardan oluşan 4 otobüs dolusu partiliyi İzmir Halkapınar’a götürdü. Katılanlar arasında; Kamil Yaldız (İlçe  Başkanı), Refik Konur (İl Genel Meclis Üyesi), Kadın Kolları Başkanı Sacide Ebeoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Efdal Gül ve belediye meclis üyeleri yer aldı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Tire, İlçe, Teşkilatı, Cumartesi, günü, İzmir’e, 4, otobüsle, çıkartm
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK Partililer İzmir’e 4 otobüsle çıkarma yaptı
Yorumlar
Haber Yazılımı