Haber Detayı
27 Ocak 2014 - Pazartesi 09:44 Bu haber 9873 kez okundu
 
ARSLAN TARIM’DAN BÜYÜK YATIRIM HAMLESİ
Tarımsal ürün tohumları ve gübre satışı konusunda 25 yıldır Tirelilere hizmet veren Arslan Tarım Ürünleri firması, önemli bir yatırım atılımına imza atarak, Gökçen yolu üzerinde büyük ve modern bir tesisi törenle hizmete açtı.
Tire Haberi
ARSLAN TARIM’DAN BÜYÜK YATIRIM HAMLESİ

Tire ve çevre ilçelerin içinde yer aldığı bölgemizdeki en önemli tarımsal ürün satış merkezlerinden biri  olarak 25 yıldır Tire’de hizmetlerini sürdüren Ercüment Arslan’ın sahibi olduğu Arslan Tarım Ürünleri firması, yeni yapmış olduğu büyük ve modern tesisi hizmete soktu. İlçe Garajı karşısında, Gökçen yolu üzerinde kurulan Arslan Tarım’ın yeni merkezinde; yürütme, satış, depolama ve üretim hizmetleri birlikte verilecek.

Toplam 800 metrekare kapalı alana sahip olan işletmede, hayvan besi ürünlerinin üretimi ile ilgili çalışmalarda yakında başlayacak. İşletmenin büyütülmesi iş hacmini ve dolayısıyla istihdama da artı katkı sunacak.

Hizmete açtıkları yeni merkezleri ile bu alanda yeni bir başlangıcın startını verdiklerini ifade eden işletmenin kurucusu ve sahibi Ercüment Arslan, “Yıllarca çarşı içinde hizmet verdikten sonra, önemli masraflar yaparak bu büyük tesisi ve işletmeyi Tiremizin hizmetine soktuk. Ekonomiye katkı koyan, tarımın gelişmesine güç veren bir işletme olmak en büyük gayemizdir. Bugün bizleri bu günümüzde yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Tesisin açılış törenine katılanlar arasında; Kaymakam Hüseyin Ergi, Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, AK Parti İlçe Başkanı Kamil Yaldız, CHP İlçe Başkanı Şenol Sardoğan, AK Parti Tire Belediye Başkan Adayı Mehmet Çeltikcoğlu, MHP Tire Belediye Başkan Adayı Hasan Çağlı, İl Genel Meclis Tire AK Parti üyesi Refik Konur, Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Çapkınoğlu, Süt Kooperatifi Başkanı Mahmut Eskiyörük, Tire Belediye eski Başkanı Nazım Çulcu gibi isimler de yer aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tarımsal, ürün, tohumları, gübre, satışı, konusunda, 25, yıldır, Tirelilere, hiz
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ARSLAN TARIM’DAN BÜYÜK YATIRIM HAMLESİ
ARSLAN TARIM’DAN BÜYÜK YATIRIM HAMLESİ
ARSLAN TARIM’DAN BÜYÜK YATIRIM HAMLESİ
Yorumlar
Haber Yazılımı