Haber Detayı
20 Ocak 2014 - Pazartesi 14:32 Bu haber 2870 kez okundu
 
BİNALİ YILDIRIM, İZMİR ADAYLARINI AÇIKLIYOR
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Balçova Thermal Oteli’nde ilçe belediye başkan aday adayları ile son kez bir araya geliyor. Sabah saatlerinde başlayan çalışmalarda ilk önce İzmir’deki tüm aday adayları, il ve ilçe yöneticilileri ile bir araya gelinerek bir toplantı yapıldı. Daha sonra, toplantıya İzmir milletvekilleri İlknur Denizli, Aydın Şengül, Nesrin Ulema, Hamza Dağ’da katıldı.
Tire Haberi
BİNALİ YILDIRIM, İZMİR ADAYLARINI AÇIKLIYOR

Basına kapalı olan toplantıda adayın ismi kim olursa olsun, birlik ve beraberliğin  bozulmaması gerektiğini ifade eden Yıldırım, işin asıl bundan sonra başlayacağını, herkesin çok önemli olan bu yerel seçimde elinden geleni yapması gerektiğini belirtti. Yıldırım, adayların isimlerini belirlerken, çok kapsamlı analizlerde bulunduklarını da sözlerine ekledi.

Yıldırım ve kurmayları daha sonra Otelin başka bir odasında ilçe aday adaylarını alfabetik sıraya göre yanına çağırmaya ve birebir özel görüşmeler yapmaya başladı. İlk olarak, Aliağa’daki aday adayları ile görüşmeye başlayan Yıldırım, tek tek ilçelerin aday adaylarını içeri alarak görüşüyor ve adayın ismini açıklayarak, diğer adaylardan birlik ve beraberlik içerisinde olmasını istiyor. Tire’nin üç belediye başkan aday adayı da şuanda otelde sıranın kendilerine gelmesini bekliyor. Görüşmelerin tamamlanmasının saat 15:00-15:30 sıralarına kadar sürmesi bekleniyor. İlçeler arasıdna 28. Sırada görüşme odasına girecek olan Tire aday adayları; Fatih Hayali, Mehmet Çeltikcoğlu ve M. Sıtkı İçelli için heyecan doruk noktaya ulaşmış durumda.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İzmir, Büyükşehir, Belediye, Başkan, Adayı, Binali, Yıldırım, Balçova
Yorumlar
Haber Yazılımı