Haber Detayı
22 Ocak 2014 - Çarşamba 09:56 Bu haber 6027 kez okundu
 
DEMİR LEYDİ AYSUN SERTKAYA PAMUK GİBİ
Toplu Konut Sitesi’nin Başkanı Aysun Sertkaya bir yıllık icraatının hesabını, geçtiğimiz Pazar günü yapılan yıllık olağan genel kurulda verdi.
Tire Haberi
DEMİR LEYDİ AYSUN SERTKAYA PAMUK GİBİ

11 yıldır Toplu Konut sitesi başkanı olarak görev yapan Sertkaya ve ekibi bir yıllık icraatının ele alınıp incelendiği genel kurul toplantısında üyelerin tam desteğini alarak ibra edildi. Alışılmış kavgalı, , gürültülü, tartışmalı, atışmalı genel kurul görüşmelerinin aksine Toplu Konut sitesi genel kurulunda her şey olgunluk içinde geçti ve hiçbir tartışmanın yaşanmadığı bir ortamda bir yıllık icraatını site sakinlerine anlatan Sertkaya üyelerden tam destek aldı.

TOPLU KONUT SİTESİ, KÜÇÜK BİR KASABA NÜFUSUNA SAHİP

Dört yardımcı personeliyle birlikte, yurdumuzdaki birçok küçük ilçeden daha kalabalık bir nüfusu barındıran, Toplu Konut Sitesine hizmet veren Sertkaya; çalışkanlığı, herkesin yardımına koşuşturması ve dobracı tavırlarıyla demir gibi sert görünümünün ardında pamuk gibi bir yüreğe sahip olduğunu her fırsatta gösteriyor,  bu nedenle de büyük takdir topluyor.

Çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren başkan her yağışta gölete dönen Toplu Konut alanındaki bu rahatsızlığı Gazetemiz aracılığıyla ilgililere ileten Setkaya, bu çabasının sonucunu geçtiğimiz günlerde aldı. Belediye yetkilileri bu feryadı geç de olsa duydu ve alınması gereken tedbirler alındı, çevreye yapılan rögarlarla yağmur suları yeraltına alınarak göllenmelere engel olundu.

BÜYÜK TİRE’NİN HABERLERİ ÇÖZÜM GETİRDİ

Sitenin boş alanlarına banka ATM’leri konularak buradan önemli miktarda gelir elde edildiğini dile getiren Sertkaya, daha önceden sitenin çeşitli yerlerine yerleştirilen kameralarla her şey kontrol altında, sitemizin huzur içinde yaşaması için giriş çıkışlar 24 saat izlenmektedir şeklinde konuştu.

Aynı zamanda Atatürk Mahallesi muhtarı olan Sertkaya tıpkı Toplu Konut alanında olduğu gibi, muhtarı olduğu Atatürk Mahallesi için de aynı gayret içinde çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek yeni gelişen mahallemizde de logar yapımı ihmal edilmiştir. Bu nedenle her yağmur yağdığında mahallemizin cadde ve sokaklarını sular seller götürüyordu. Yine gösterdiğimiz tepkiler sonucu Belediye bu caddelerde logar çalışması yapmıştır. Bundan sonra caddelerimiz eskisi gibi sellere teslim olmayacaktır kanaatindeyim şeklinde konuştu.  

 

HABER: ŞEVKET BAHÇELİOĞLU

Kaynak: Editör:
Etiketler: Toplu, Konut, Sitesi’nin, Başkanı, Aysun, Sertkaya, bir, yıllık, icraatının, hes
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
DEMİR LEYDİ AYSUN SERTKAYA PAMUK GİBİ
DEMİR LEYDİ AYSUN SERTKAYA PAMUK GİBİ
DEMİR LEYDİ AYSUN SERTKAYA PAMUK GİBİ
DEMİR LEYDİ AYSUN SERTKAYA PAMUK GİBİ
Yorumlar
Haber Yazılımı