Haber Detayı
19 Ocak 2014 - Pazar 14:35 Bu haber 21028 kez okundu
 
Egeliler Sigorta artık Tire’de
Sigortacılık sektörünün Ege Bölgesi’ndeki önemli markası haline gelen Egeliler Sigorta’nın Tire’de de şubesi açıldı. Egeliler Sigorta’nı Tire Şubesi’ni bu işin eğitimini almış olan Hatice Ongan işletecek.
Sektör Haberi
Egeliler Sigorta artık Tire’de

 

Sigortacılık sektörünün Ege Bölgesi’ndeki önemli markası haline gelen Egeliler Sigorta’nın Tire’de de şubesi açıldı. Egeliler Sigorta’nı Tire Şubesi’ni bu işin eğitimini almış olan Hatice Ongan işletecek.

Günümüz modern hayatının vazgeçilmezi haline gelen; sigortalama, bireysel güvenlik, mülkiyet güvenliği, bireysel emeklilik gibi kavramlar sigortacılık sektörünün hızla büyümesini sağladı. Artık insanlar değer verdiği herkesi ve herşeyi, doğabilecek her türlü risk ve tehlikelere karşı koruma yoluna gidiyor.

Sigortacılık sektörü de bunu görerek, insanlara; kendileri, aileleri, evleri, arabaları, tarlaları, değerli eşyaları gibi v.s. başlıklar altında geniş bir sigortacılık hizmeti vermekte.  Ülkemiz sigortacılık sektörü, bu işin öncüsü durumunda olan batı ülkelerini yakalamak üzere. Alanında iyi bir ivme yakalamış ve ciddi şekilde büyüyen ve hizmetlerini sürdüren isimlerden biri olan ve özellikle Ege Bölgesi’nde büyük çaplı gelişmede bulunan Egeliler Sigorta, hızla gelişen ilçemizde de bir şubeye sahip oldu.

SİGORTACILIĞIN EĞİTİMİNİ ALMIŞ

Alanında bölgenin marka isimlerinden biri olan Egeliler Sigorta’nın Tire Şubesi’ni bu işin akademik eğitimini almış olan Hatice Ongan yürütecek. Özgüveni yüksek, işinden anlayan girişimci bir bayan olarak sektördeki yerini alan Ongan, Egeliler Sigorta Tire Şubesi’ni Yeni Mahalle Lütfü Paşa Caddesi  (Leyse Cami yanı) adresinde kurduğu ofiste hizmete soktu.

KENDİSİNİ, SEVDİKLERİNİ VE SAHİP OLDUĞU MÜLKÜN GÜVENLİĞİNİ DÜŞÜNENLER…

DASK (deprem sigortası), yangın, hırsızlık, trafik kazaları, ev kazaları, doğal felaketlere karşı; kendisini, ailesini, evini, iş yerini, arabasını, tarlasını, tarımsal ürünlerini, binasını, değerli eşyalarını sigortalatmak isteyen vatandaşlar; Hatice Ongan’dan profesyonel yardım ve hizmet alabilecekler.

DÜNYACA ÜNLÜ SİGORTA ACENTELERİ İLE ANLAŞMALI

Başta Tarsim (Tarım Sigortaları Havuzu) olmak üzere, ülkemizin ve dünyanın önde gelen sigorta acenteleri olan; Ray, Sompo, Ankara, Ergo, HDY, Türk Nippon gibi markaları ile anlaşmalı olan Tire Egeliler Sigorta’da size ve isteklerinize en uygun acente ve sigorta hizmeti verilmekte.

Müşterilerine en iyi ve tatmin edici hizmeti verdiğini ifade eden Hatice Ongan, özellikle tarım sigortalarında % 50, bireysel emekliliklerde ise % 25 oranında devletin hibe desteği olduğunu bu fırsatların kaçırılmaması gerektiğini açıkladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sigortacılık, sektörünün, Ege, Bölgesi’ndeki, önemli, markası, haline, gelen, Eg
Yorumlar
Haber Yazılımı