Haber Detayı
24 Ocak 2014 - Cuma 09:56 Bu haber 7926 kez okundu
 
Eğitim Sen yeni yürütme kurulunda görev dağılımı yapıldı
Geçtiğimiz günlerde seçimli kongre yapan Eğitim Sen Tire Temsilciliği’nde 7 yıldır görevde olan Eyüp Aksoy ve arkadaşları görevi yeni seçilen Necmi Ucer ve arkadaşlarına teslim etti. Kongrede en yüksek oy alan yürütme kurulu adaylarından beşi yeni yürütme kurulunu, delege adaylarından 28’i ise delege kurulunda yer aldı.
Tire Haberi
Eğitim Sen yeni yürütme kurulunda görev dağılımı yapıldı

Yürütme kurulu adayları arasında en çok oyu alan Necmi Ucer’in yanı sıra yeni yürütme kurulu üyeliğine seçilen isimler; Mehmet Şerif Ekinci, Devrim Çağlar Düzgün, Dilber Yener, Fatih Aladoğan oldu. Eğitim Sen’de yeni sayfa açan yeni isimler, ilk toplantılarını önceki gün sendika bürosunda gerçekleştirdi.

EĞİTİM SEN’İN YENİ TEMSİLCİSİ NECMİ UCER OLDU

Yapılan ilk toplantıda sendikanın baş temsilcisi ve diğer görevlerin dağılımı yapıldı. Baş temsilciliğe en çok oyu alan Necmi Ucer seçildi. Diğer görevlendirmeler ise şöyle oldu: örgütleme sekreteri Mehmet Şerif Ekinci, mali sekreter Devrim Çağlar Düzgün, eğitim ve kadın sekreteri Dilber Yener, hukuk sekreteri Fatih Aladoğan.

Görev dağılımı sonrasında kısa bir açıklama yapan Necmi Ucer, yeni yürütme kurulu olarak eğitim sektöründeki tüm aksaklıkları ve bozuklukları en etkin şekilde dile getirmeye ve öğretmenlerin ve tüm kamu emekçilerinin sorunlarını ele almaya devam edeceklerini söyledi. Ucer ayrıca, Eğitim Sen’in 19. kuruluş yılını da bu günlerde kutladıklarını da sözlerine ekledi ve Eğitim Sen ailesini tebrik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Geçtiğimiz, günlerde, seçimli, kongre, yapan, Eğitim, Tire, Temsilciliği’nde, 7,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Eğitim Sen yeni yürütme kurulunda görev dağılımı yapıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı