Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 11:32 Bu haber 5593 kez okundu
 
EMPATİ VETERİNER’DEN ANLAMLI ETKİNLİK
Tire’de, sıkça öğrencilerle bilgilendirme amaçlı seminerler düzenleyen ve onlara hayvan sevgisini aşılamaya çalışan Veteriner Hekim Özge Yazar Okur, geçtiğimiz günlerde de öğrencilere yönelik güzel bir etkinliğe imza attı.
Eğitim Haberi
EMPATİ VETERİNER’DEN ANLAMLI ETKİNLİK

Nefise İbrahim Çetin Anaokulunun daveti üzerine okula giden Empati Veteriner Ekibi öğrencilere, yaptıkları meslek ile ilgili bilgilendirmelerin yanı sıra, sağlıklı hayvan, sağlıklı toplum konulu seminer gerçekleştirdi.

Okul çağına henüz yeni başlayan küçük öğrencilere slayt gösterisi ile birlikte bilgilendirmeler yapan başarılı Veteriner, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Empati Veteriner Kliniği olarak çocuklarımıza bugün Nefise İbrahim Çetin Anaokulunun daveti üzerine mesleğimiz hakkında bilgilendirmelerin yanı sıra; “sağlıklı hayvan-sağlıklı toplum “ konulu sunumuzu yaparak, hayvanlara yaklaşım, koruma ve korunma gibi konulardan bahsettik. Çok verimli zaman geçirdik. 2 sene içerisinde birçok okul ziyaretlerimiz oldu ve gün geçtikçe okul yönetimlerinin bu konuda duyarlılığının arttığını görüyoruz bu durum mutluluk verici. Sosyal sorumluluk projelerimize devam edeceğiz”, dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: EMPATİ, VETERİNER’DEN, ANLAMLI, ETKİNLİK,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
EMPATİ VETERİNER’DEN ANLAMLI ETKİNLİK
EMPATİ VETERİNER’DEN ANLAMLI ETKİNLİK
EMPATİ VETERİNER’DEN ANLAMLI ETKİNLİK
Yorumlar
Haber Yazılımı