Haber Detayı
19 Aralık 2019 - Perşembe 18:59 Bu haber 2594 kez okundu
 
HAKAN ŞENOYAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI!
CHP Tire’de 24 Aralıkta gerçekleşecek kongre öncesinde Gençlik Kolları ve Kadın Kollarının art arda destek mesajları verdiği isim Hakan Şenoyar, ilçe binasında gerçekleşen basın açıklaması ile adaylığını duyurdu.
Siyaset Haberi
HAKAN ŞENOYAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI!

Yoğun bir katılımla gerçekleşen basın açıklamasında konuşma yapan Şenoyar adaylığını şu sözlerle açıkladı, “Mustafa Kemal Atatürk'ün Benim iki büyük eserim var; Biri Türkiye Cumhuriyeti, biri Cumhuriyet Halk Partisi sözüyle, CHP'nin 12 Eylül Sonrası Kurucu Gençlik Kolları Başkanı olarak çıkmış olduğum bu yolculukta ilk günden beri CHP’nin bir neferi olarak CHP'nin hep bir militanı oldum. Bu partide emek en yüce değerdir anlayışından asla taviz vermedim. CHP’de beklentisiz siyaset yapmanın en öncüleri olarak akıllarda yer ettik. Çünkü tek derdimiz Liyakatli bir CHP olmuştur. Böyle de olacaktır.

Bana gençlerden ve genç delegelerden, kadın delegelerimiz ve kadın örgütümüzden, halktan ve benim için çok önemli olan ve hiç bir darbeye karşı bana sahip çıkmaktan vazgeçmeyen CHP örgütümüzden gelen destek ve beklentiyle 3. Dönem CHP İlce Başkan adayı olmaya karar verdim. Bu yolda hiç bir zaman şahsi menfaatlerini düşünmeden hep partili bir duruş sergileyen koca yürekli mevcut İlce Başkanı İsmail Güleç'e, başından beri beni hiç yalnız bırakmayan, en zor şartlar altında bile dimdik durarak asla takım ruhundan sapmayan Kadın Kolları Başkanı Gülgün Gözeger'e, bu çalışmalarda desteğini esirgemeyen Gençlik Kolları Başkanı Görkem Çolak ve yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ederim. Emek en yüce değerdir diyen CHP için, Güzel ve yaşanabilir bir Türkiye için, Sevgi ve saygılarımla.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: HAKAN, ŞENOYAR, ADAYLIĞINI, AÇIKLADI!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
HAKAN ŞENOYAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI!
HAKAN ŞENOYAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI!
Yorumlar
Haber Yazılımı