Haber Detayı
13 Mart 2020 - Cuma 12:20 Bu haber 2257 kez okundu
 
İYİ PARTİ İZMİR İL BAŞKANINDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar İyi Parti Tire İlçe Başkanlığına Hayırlı Olsun Ziyaretinde bulundu.
Siyaset Haberi
İYİ PARTİ İZMİR İL BAŞKANINDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Başkan Kırkpınar'ı Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, İlçe Başkanı Yüksel Şenyurt, Eski İlçe Başkanı Kadir Çetin, Belediye Meclis üyeleri, Gençlik Kolları ve partililer karşıladı.

Başkan Kırkpınar 1 Mart 2020 pazar günü gerçekleştirilen kongre ile İyi Parti Tire İlçe Başkanı seçilen Yüksel Şenyurt ve yeni ilçe yönetimini tebrik etti.
İl genelinde çok başarılı kongre süreçleri geçirildiğini aktaran Hüsmen Kırkpınar, 31 Mart seçimlerinde İyi Parti’nin göz bebeği Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ile Tire’de yakalanan başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Tire’nin burçlarına diktiğiniz bu bayrakta herkesin emeği var, hepinize emekleriniz için teşekkür ederim dedi.
Yakalanan başarının yeni dönemde yeni bir sinerji ile Tire’de iktidar partisi olmanın verdiği güç ve sorumlulukla genel seçimlere yansıtılıp yine büyük bir başarıya imza atılması gerektiğini dile getiren Kırkpınar, Özveri ile çalışan Salih Atakan Duran’ın çalışmalarının İyi Parti Genel Merkezi tarafından takdirle takip edildiğini ilçe yönetimi ve partililerden birlik, beraberlik sözü alarak ilçeden ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, PARTİ, İZMİR, İL, BAŞKANINDAN, HAYIRLI, OLSUN, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı