Haber Detayı
05 Mart 2020 - Perşembe 17:05 Bu haber 3671 kez okundu
 
İYİ PARTİ TİRE’DE DEVİR TESLİM YAPILDI
İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Yüksel Şenyurt, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte katıldığı törende mazbatasını aldı.
Siyaset Haberi
İYİ PARTİ TİRE’DE DEVİR TESLİM YAPILDI

Başkan Şenyurt ve beraberindekiler daha sonra İYİ Parti ilçe binasına geçerek, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve İYİ Parti İlçe Başkanı Kadir Çetin'in katıldığı devir teslim törenine katıldılar.

Buradaki törende konuşan önceki başkan Kadir Çetin, “Bu bir bayrak yarışıydı Yüksel beye devrettik. Partiyi en iyi yerlere getireceğine eminiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Halef selef başkanlar birbirlerine çiçek takdim ederek devir teslim ile ilgili imzaları attılar.

BAŞKAN DURAN, “HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, “Yeni ilçe başkanımıza önemli ve zor vazifede başarılar diliyoruz. Her zaman yanındayız. Biz teşkilatçı insanlarız. İlçe başkanımız bizim de ilçe başkanımız, onun başarısı partimizin başarısıdır. Hep birlikte partimizi ve ülkemizi daha güzel günlere götürmek için var gücümüzle çalışacağız. Başarılar diliyorum hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

BAŞKAN ŞENYURT, “GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR”

Son olarak konuşan İYİ Parti’nin yeni ilçe başkanı Yüksel Şenyurt, “Seçim günü söylediğim gibi bu bir seçim değil biz bir aileyiz, aile arasında bayrak yarışı olur. Kadir başkanımdan ve şimdiye görev yapmış ilçe başkanlarından Allah razı olsun. Ben de partinin kuruluşundan beri birlikte kendileriyle görev yaptım. Emeği geçen her arkadaşıma teşekkür ediyorum. Gün birlik günüdür. Burada kazanan Yüksel Şenyurt kaybeden Kadir Çetin değildir. Burada kazanan iyi partidir. Atakan başkanımızla birlikte köy köy gezerek çalışmalarımıza başlayacağız. Üye sayımızı da ilk 3 ayda bin 500’e çıkaracağız” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, PARTİ, TİRE’DE, DEVİR, TESLİM, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı