Haber Detayı
23 Ekim 2019 - Çarşamba 13:41 Bu haber 10475 kez okundu
 
KAYIP, AHMET KARADAYI OLAYINDA DÜĞÜM ÇÖZÜLÜYOR MU?
Tire’de, 9 Ekim’de “İşe gidiyorum” diye evden çıkıp bir daha kendisinden haber alınamayan 34 yaşındaki Ahmet Karadayı’yı ailesi ve güvenlik güçleri her yerde arıyor. Karadayı’nın son olarak Ödemiş’te görüldüğü ihbarı yetkilileri harekete geçirdi.
Gündem Haberi
KAYIP, AHMET KARADAYI OLAYINDA DÜĞÜM ÇÖZÜLÜYOR MU?

Gözü yaşlı anne Şerife ve baba Süleyman Karadayı, oğullarının kaybolduğu gün 14.52’de Ödemiş’te bir kahvehanenin önünde güvenlik kameralarından tespit edildiğini belirtti. Ailenin bastırdığı afişler Ödemiş sokaklarında duvarlara asıldı.

İzmir Tire’de, 9 Ekim tarihinde “İşe gidiyorum” diye evden çıkıp bir daha kendisinden haber alınamayan 34 yaşındaki Ahmet Karadayı’yı ailesi ve güvenlik güçleri her yerde arıyor. Karadayı’nın son olarak Ödemiş’te görüldüğü ihbarı yetkilileri harekete geçirdi. Gözü yaşlı anne Şerife ve baba Süleyman Karadayı, oğullarının kaybolduğu gün 14.52’de Ödemiş’te bir kahvehanenin önünde güvenlik kameralarından tespit edildiğini belirtti. Yaşanan gelişmeler sonrası umutlanan ailenin bastırdığı afişler Ödemiş sokaklarında duvarlara asıldı.

1 ÇOCUK BABASI

İddiaya göre, Tire Süt Kooperatifi’nde işçi olarak çalışan Ahmet Karadayı, bugüne kadar gerçekleştirdiği iki evlilikten de umduğu mutluluğu bulamayarak eski eşleriyle yollarını ayırdı. 8 yaşında bir erkek çocuk sahibi olan Karadayı bir süredir birliktelik yaşadığı F.T (29) ile mutlu bir hayat sürüyordu. Hiçbir maddi sıkıntısı bulunmadığı öğrenilen genç adam 9 Ekim tarihinde, “İşe gidiyorum” diye evden çıktı. Aynı gün, saat 13.00 sıralarında anne ve babası ile telefonda konuşan Karadayı, otomobilini ise Batı Terminali yakınlarına park etti. Otomobilin kontak anahtarını da amcasının oğlu tarafından alınacağını belirterek terminal yakındaki bakkala bıraktı.

“DÜŞMANI YOKTU”

Aynı gün esrarengiz şekilde sırra kadem basan talihsiz gençten bir daha haber alınamadı. Oğullarının cep telefonunun kapalı olduğunu belirten gözü yaşlı anne ve baba, “Kimseye tek kuruş borcu yoktu. Düşmanı olmadığı gibi, çevresinde sevilen sayılan biriydi. Oğlumuzun başına kötü bir şey gelmiş olabileceğini düşünmek bile istemiyoruz. Bir an önce evine dönmesini bekliyoruz” ifadelerini kullandılar.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYIP,, AHMET, KARADAYI, OLAYINDA, DÜĞÜM, ÇÖZÜLÜYOR, MU?,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KAYIP, AHMET KARADAYI OLAYINDA DÜĞÜM ÇÖZÜLÜYOR MU?
KAYIP, AHMET KARADAYI OLAYINDA DÜĞÜM ÇÖZÜLÜYOR MU?
Yorumlar
Haber Yazılımı