Haber Detayı
10 Mayıs 2017 - Çarşamba 10:50 Bu haber 4014 kez okundu
 
Kaymakamlık tedbir alınması için talimat gönderildi
Gazetemizin, vatandaşların sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşımında bulunarak gerçekleştirdiği eleştiri ve şikayetleri dikkate alarak 20 Nisan Perşembe günü yayınlanan sayısında yer alan “Cami Bahçesi Otoparka Dönüştü” haberi, ilçemiz Kaymakamı Sayın Dr. Hasan Tanrıseven’in dikkatini çekti.
Tire Haberi
Kaymakamlık tedbir alınması için talimat gönderildi

Gazetemizin, vatandaşların sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşımında bulunarak gerçekleştirdiği eleştiri ve şikayetleri dikkate alarak 20 Nisan Perşembe günü yayınlanan sayısında yer alan “Cami Bahçesi Otoparka Dönüştü” haberi, ilçemiz Kaymakamı Sayın Dr. Hasan Tanrıseven’in dikkatini çekti. Haberimiz sonrası, tüm vatandaşların ortak kullanım alanı olan ibadethanenin bahçesinin bu şekilde kullanılmaması için Tire Müftülüğü’ne bir yazı yazdıran ve gerekli tedbirin alınması için talimat veren Kaymakam Tanrıseven, verdiği talimat ve işleyen süreçle ilgili olarak gazetemiz aracılığı ile Tire kamuoyuna yazılı bir bilgilendirme açıklaması gönderdi. Kaymakamımızın yaptığı nazik bilgi paylaşımında şu ifadeler yer aldı.

GÖNDERİLEN YAZIDA ŞU İFADELER YER ALDI

“20 Nisan Perşembe günü çıkan gazetenizde yayınlanan Fevzi Paşa Caddesi üzerinde bulunan Yeni Camiinin bahçesinin otopark şeklinde kullanıldığı haberi üzerine, 21.04.2017 tarih ve ‘1650’ sayılı yazımızla gerekli tedbirlerin alınması için İlçe Müftülüğüne yazılmış olup, İlçe Müftülüğünden alınan 26.04.2017 tarih ve 337 sayılı yazısında gerekli önlemlerin alınacağı bildirilmiştir.”

 

 

HABER:  Kamuran KIZILBOĞA 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gazetemizin, vatandaşların, sosyal, medya, üzerinden, fotoğraf, paylaşımında, bu
Yorumlar
Haber Yazılımı