Haber Detayı
23 Ocak 2014 - Perşembe 09:59 Bu haber 3196 kez okundu
 
MUHTEŞEM BALKAN TURU’NU KAÇIRMAYIN
Tire’den başlayan ve 9 gece 11 gün sonra yine Tire’de bitecek olan muhteşem “Balkan Turu” meraklıları için son rezervasyon şansı. Otobüsle yapılacak olan, 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklamaların yapılacağı, toplam 10 Balkan ülkesini ve onlarca kenti kapsayan ‘ata diyarı Balkanlar gezisi’ne katılmak isteyenler ilgisi oldukça yüksek.
Tire Haberi
MUHTEŞEM BALKAN TURU’NU KAÇIRMAYIN

Dünyanın en güzel kıyılarına sahip Adriyatik Denizini ve  en güzel dağ kasabalarına sahip Dinar Alpleri Sıradağlarını görmek, atalarımızın yüzyıllar öncesinden bıraktığı izleri görmek, sayısız Türk mimarisi eserini yerinde incelemek, Balkan coğrafyasında Türkiye’ye olan sevgiyi hissetmek isteyenler, başvuruları devam eden muhteşem Balkan Turu’nu kaçırmamalı.

Mayıs ayının 22.’sinde Tire’de lüks Mercedes otobüslerle yola çıkacak olan gezi grubu, otobüs gezisinin verdiği yol boyu gözlem fırsatı ve keyfi ile Balkanların 10 ülkesinde, onlarca kenti gezecek. Tire, İzmir, Çanakkale, Edirne’den oluşan yurtiçi güzergahından sonra Yunanistan’a geçecek olan Tireli Balkan Turu grubu üyeleri, tur boyunca şu ülkeleri gezecek: Yunanistan (Kavala, Selanik), Makedonya (Manastır, Ohrit, Üsküp, Tetova), Arnavutluk (Tiran, İşkodra), Karadağ (Bar, Budva), Hırvatistan (Kotor, Dubrovnik), Bosna Hersek (Neum, Poçitel, Blegaj, Mostar, Saraybosna), Sırbistan (Belgrat, Niş), Kosova (Priznen, Piriştine, Kosova), Bulgaristan (Sofya, Plovdiv, Filipe, Hasköy, Kırcaali).

Escape Tur güvencesiyle yapılacak olan bu muhteşem Balkan Turu’nda yapılacak konaklamalar 4 ve 5 yıldızlı otellerde gerçekleşecek. Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinin yanı sıra, gezi içerisindeki bazı bazı sürprizlerle birlikte hepsi dahil gezinin maliyeti 650 Euro olacak. Büyük ilgi göreceği şimdiden, gelen taleplerden belli olan gezide sınırlı bir katılım olacağından erken rezervasyon önem taşımakta.  Bu önemli gezi ile ilgili ayrıntılı bilgi için, isteyenler “511 14 00” numaralı telefonları arayabilecek.

 

HABER: BÜYÜK TİRE HABER MERKEZİ

  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tire’den, başlayan, 9, gece, 11, gün, sonra, yine, Tire’de, bitecek, olan, muhte
Yorumlar
aa-42bc-aa14-291b899a1a22.html" width="300">

Haber Yazılımı