Haber Detayı
24 Nisan 2017 - Pazartesi 10:09 Bu haber 2551 kez okundu
 
Oluşum’dan eğitim kalitesini arttıracak hamle
Oluşum Eğitim Kurumları, kadrosuna kattığı deneyimli ve uzman öğretmenlerle, yeni eğitim öğretim dönemine bomba gibi hazırlanıyor.
Tire Haberi
Oluşum’dan eğitim kalitesini arttıracak hamle

Ödemiş’te kurulan ve geride bıraktığı 4 yılda yakaladığı yüksek başarısının ardından Tire’deki kampüsünü faaliyete geçirecek olan Oluşum Eğitim Kurumları en iyi çevre, en iyi fiziki koşullar ve en iyi materyaller sağlamanın ötesinde en iyi öğretmenlerle birlikte yürümenin önemini göz önünde bulundurarak alanında uzman öğretmenlerle birlikte çalışmak üzere çalışmalar sürüyor.

İLKOKUL ÖĞRETMENLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

Tirelilere verilen uzman öğretmenlerle çalışmak sözünü yerine getirmek adına yürütülen çalışmalar kapsamında geçtiğimiz gün Tire’deki tanıtım ve kayıt ofisinde Oluşum Eğitim Kurumları Kurucusu Halise Bıyık, Oluşum İlkokul Müdürü Kudret Tortu ve ilkokul kademe öğretmenleri; Hamiye İbili, Nevriye Şentürk, Saadet Ges ve Serbay Melik Güzel ile birlikte toplantı yaptı.

ÖDEMİŞ’TEKİ ÖĞRENCİLERDEN TEOG’DA “93.33” ORTALAMA

Okulun bünyesine deneyimli ve değerli öğretmenleri katmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Oluşum’un kurucusu Halise Bıyık; “Eğitimde ancak sağlam bir temelin üzerine bir sonraki başarı katını rahatlıkla çıkabiliriz. Ödemiş’te bu yıl ilk defa temelinden eğitim verdiğimiz bir sınıfımızı mezun edeceğiz, mezun olacak sınıfımızın bizi TEOG’ da 93,33 ortalama ve İzmir 6.’liği ile gururlandırması temelden gelen sağlam eğitim ve eğitim sistemimizin bir resmi olmuş, bizleri onure etmiştir” dedi.

BİRBİRİNDEN KIYMETLİ ÖĞRETMENLER

Oluşum İlkokul Müdürü Kudret Tortu ise; 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında Tire’de Özel Okul ve Eğitim anlamında yeni bir ‘Oluşum’un yaşanacağını kadroda yer alacak birbirinden kıymetli öğretmenlerle birlikte başarı yolunda yürümekten mutluluk duyduğunu belirtti.

 

 

HABER:  Ali YILDIZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oluşum, Eğitim, Kurumları, kadrosuna, kattığı, deneyimli, uzman, öğretmenlerle,
Yorumlar
Haber Yazılımı