Haber Detayı
20 Ocak 2014 - Pazartesi 14:33 Bu haber 2475 kez okundu
 
OTOBÜSÇÜLER ODASI’NDAN KONGRE’YE KATILANLARA TEŞEKKÜR
Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Tire Otobüsçüler Odası Kongresi’nde oyların çoğunluğunu alarak bir kez daha başka seçilen Zeki Sessiz ve yönetim kurulu arkadaşları, Kongre’ye katılan tüm üyelere ve takip eden tüm konuklara teşekkür ettiler.
Tire Haberi
OTOBÜSÇÜLER ODASI’NDAN KONGRE’YE KATILANLARA TEŞEKKÜR

Tire’de yerel seçimlerinden önce esnaf odaları seçimlerinin heyecanı yaşanmaya başladı. Esnaf odaları bir bir seçimli kongrelerini gerçekleştiriyor. Kimi kongrelerde mevcut başkanlar tek başına seçime giderken, kimisinde ise çıkan rakiplerle mücadele ediliyor.

SESSİZ  7. KEZ BAŞKAN SEÇİLDİ

Tire’de kongresini ilk gerçekleştiren esnaf odası, Otobüsçüler Esnaf Odası oldu. 21 yıldır görevde olan mevcut başkan Zeki Sessiz, bu kongrede oda üyesi Hasan Özalp ile başkanlık için yarıştı. Neticede, Sessiz bir kez daha başkan seçilerek, 7. dönemine başladı.

Zeki Sessiz ve  yönetim kurulu üyeleri, kongrede kendilerine destek veren üyeler başta olmak üzere, kongreye katılarak demokrasi çarkının dönmesini sağlayan tüm üyelere  ve konuk olarak katılıp kongreyi takip eden herkese çok teşekkür ettiler.

KATILANLARA TEŞEKKÜR

Sessiz ve arkadaşları konuyla ilgili olarak kısa bir de teşekkür metni yayınladılar. Yayınlanana metinde şunlar ifade edildi: “Kongremize katılan sayın Kaymakamımız Hüseyin Ergi’ye, Garnizon Komutanımız Serhan Varol’a, İlçe Emniyet Müdürümüz Fatih Kiremitçi ’ye, DP İlçe Başkanımız Hasan Sarp’a, CHP İlçe Başkanı Şenol Sardoğan ’a, AKP İlçe Başkanımız Kamil Yaldız’a, Selçuk Şoförler Odası Başkanımız Nihat Uyaroğlu’na, Bayındır Şoförler Odası Başkanı Davut Sakarsu, Tire Otobüsçüleri Kooperatifi Başkanı Sezai Koyu’ya, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili İbrahim Bayram’a ve diğer tüm konuklara çok teşekkür ediyoruz.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Geçtiğimiz, günlerde, gerçekleşen, Tire, Otobüsçüler, Odası, Kongresi’nde, oylar
Yorumlar
Haber Yazılımı