Haber Detayı
03 Ağustos 2019 - Cumartesi 11:07 Bu haber 3868 kez okundu
 
“Teşkilatımızın Arkasındayız, Halkımızın Yanındayız”
AK Parti Teşkilatları il yönetimiyle birlikte saha çalışmalarına başlıyor. Bu kapsamda Mahalle Başkanları ile yemekli istişare toplantısı gerçekleştiren AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, toplantı öncesinde il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Tire İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
Siyaset Haberi
“Teşkilatımızın Arkasındayız, Halkımızın Yanındayız”

SÜREKLİ, ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU

 

Bir dizi çalışma kapsamında Tire’ye gelen AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, ilçe Başkanı Mert Falakalı ve İl Yönetim Kurulu üyeleri ile beraber esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnaf ziyaretlerinde yoğun ilgiyle karşılanan heyet günün anısı olarak bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

HALKIMIZLA İÇ İÇE YAŞAYACAK, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

 

AK Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı, geçtiğimiz gün gerçekleştirilen ziyaretin ardından gündemi değerlendirdi. Falakalı, seçimsiz bir dört yılın teşkilatlara soluk aldıracağına dikkat çekerek, bu süreyi halkla iç içe yaşayarak değerlendireceklerini ifade etti. Falakalı, vatandaşı dinlemenin önemini bildiklerini hatırlatarak, “Zorlu süreçlerin ardından gelinen noktada, önümüzdeki seçimsiz geçecek bir dört yılın teşkilatımızı rehavete sokmasına izin vermeyeceğiz. Vatandaşımızın ne dediği, ne beklediği, ne istediği son derece büyük önem taşıyor. Bunları bilebilmek için de vatandaşımızla iç içe yaşayacağız. Halkımız bizi nerede görmek isterse orada olacağız. Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Üyelerimiz ve meclis üyelerimizle birlikte halkımızı dinleyeceğiz. Nokta atışı çözümleri hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

İL YÖNETİMİNİN İNANCI VE DESTEĞİ BİZLERİ MOTİVE EDİYOR

 

Yeniden yapılanan İzmir İl Yönetiminin Kerem Ali Sürekli başkanlığında vatandaş odaklı bir çalışma yöntemini hayata geçirmek için çalıştığına dikkat çeken Mert Falakalı bu modelin vatandaş nezdinde kabul göreceğine ve başarılı olacağına inandıklarını ifade etti. Falakalı, bu sürecin başlangıcında Tire Teşkilatı’na olan güvenin ve inancın kendilerini motive ettiğini belirten Mert Falakalı, “İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli, her fırsatta bize olan inancını dile getiriyor. Geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği ziyarette de bunu açıkça ifade etti. Biz de Tire Teşkilatı olarak bu güvene ve inanca layık olmaya çalışacağız. Tüm çalışmalarımızı bu bilinçle hayata geçireceğiz” dedi.

 

Falakalı, Mahalle Başkanlarıyla birlikte daha etkin diyaloglar kurulması için çalışmaya başladıklarını hatırlatarak açıklamasını şöyle sürdürdü:

 

“22’si merkezde olmak üzere 88 mahallemiz ve mahallelerimizde teşkilat mensuplarımızdan oluşan mahalle başkanlarımız var. Mahalle Başkanlarımız bizim uç beylerimiz olarak vatandaşlarımızın her beklentisini, her sorununu, her ihtiyacını bize taşıyacaklar. Tüm resmi kurumlarla, başta Kaymakamlık, Emniyet, İlçe Tarım ve Sosyal Yardımlaşma olmak üzere devletin her birimi ve her kurumu ile koordineli çalışacağız. Bundan kimsenin endişesi olmasın. Önümüzdeki dört yıl boyunca bu çalışmaların faydalarını hep birlikte göreceğiz. Mahalle Başkanlarımız da bu konuda oldukça istekli ve motive olmuş durumdalar. Yeni sürecin tüm ilçemize ve teşkilatlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

İSTİŞARE TOPLANTISI BAYINDIR’DA GERÇEKLEŞTİ

 

AK Parti Tire, Bayındır, Ödemiş, Kiraz ve Beydağ Teşkilatı mahalle başkanlarının katıldığı İstişare Toplantısı’na Bayındır ev sahipliği yaptı. Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen istişare toplantısında, İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İlçe Başkanlarıyla birlikte mahalle başkanlarını dinledi. 500’e yakın davetlinin katıldığı toplantı ortak hedeflerin belirlenmesi ve dilek temennilerin ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Teşkilatımızın, Arkasındayız,, Halkımızın, Yanındayız”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“Teşkilatımızın Arkasındayız, Halkımızın Yanındayız”
“Teşkilatımızın Arkasındayız, Halkımızın Yanındayız”
“Teşkilatımızın Arkasındayız, Halkımızın Yanındayız”
“Teşkilatımızın Arkasındayız, Halkımızın Yanındayız”
“Teşkilatımızın Arkasındayız, Halkımızın Yanındayız”
“Teşkilatımızın Arkasındayız, Halkımızın Yanındayız”
Yorumlar
Haber Yazılımı