Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 00:19 Bu haber 3500 kez okundu
 
TİRE’DE, MHP’YE GEÇEN NAFİZ KÜKLER’DEN AÇIKLAMA!
Önceki gün İYİ Parti’den MHP’ye geçen İzmir Büyükşehir Meclis Üyesi Nafiz Kükler, basın açıklaması yaptı.
Siyaset Haberi
TİRE’DE, MHP’YE GEÇEN NAFİZ KÜKLER’DEN AÇIKLAMA!

Tire Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Nafiz Kükler, İYİ Parti’den istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçmesi ile ilgili ilk kez konuştu. 

Nafiz Kükler, yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Ben Nafiz Kükler. Tire'de 25 yıldır aynı sektörde sanayi ve ticaretle uğraşmaktayım. Yıllardır yanımda işçi istihdam ediyorum ve bugüne kadar hiç kimsenin ekmeğiyle oynamadım.
Millet İttifakı'nda yeralan İYİ Parti'den, Tire ve İzmir Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi seçildiğim 31 Mart 2019'dan beri, Tiremiz için, bize oy veren ve vermeyen tüm hemşehrilerim için, elimden gelen çabayı sarfettiğime inanıyorum. Ancak gelinen noktada, şu an erki elinde bulunduranların halkın taleplerine kulaklarını tıkadığı kanaatindeyim ve bana oy veren insanların vebalini boynumda taşıdığıma inanmaktayım. Millet İttifakı'nın oylarıyla meclis üyesi seçildiğim halde, Cumhur İttifakı'na geçtiğim için beni eleştiren dostlarımın bilmesini isterim ki; ben Millet İttifakı'na oy verenlerin haklarını da savunmak için böyle bir karar aldım.

BENİ BİLEN BİLİR

40 yaşındayım. Bu yaşıma kadar, ismimin önüne, arkasına herhangi bir ünvan koymaya ihtiyacım olmadı, şuanda da böyle bir ihtiyacım yok. Hayatımda hesabını veremeyeceğim değil 2 dakika, 2 saniyem dahi yoktur. Beni bilen bilir, alnım ak, yüreğim pek...

ŞEHRİMİZİN MENFAATİ İÇİN BU KARARI ALDIM

Sosyal medyada Milliyetçi Hareket Partisi'ne maddi menfaat için geçtiğimle ilgili spekülatif söylemler ileri sürenlerin dikkatini çekmek isterim; rant iktidarda olur. Benim bu kararımla yerel siyasette iktidardan muhalefet safına geçtiğimi görmelerini isterim. Zaten benim bu yaşıma kadar kimseden maddi bir beklentim olmadı, olmaz da.
Tireli hemşehrilerime son sözüm şudur; ben şehrimizin menfaatlerini kendi çıkarlarımın üzerinde tuttuğum için böyle bir karar aldım, hepinizi seviyorum, Allah'a emanet olun...”

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE’DE,, MHP’YE, GEÇEN, NAFİZ, KÜKLER’DEN, AÇIKLAMA!,
Yorumlar
Haber Yazılımı