Haber Detayı
22 Kasım 2019 - Cuma 14:16 Bu haber 6655 kez okundu
 
TİRE ŞAİK ANADOLU LİSESİ'NDEN PANKARTLI TEŞEKKÜR
Son bir yıl içinde büyük bir değişim içine giren ve baştan aşağıya yenilenen Tire Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Anadolu lisesi bu süreçte kendilerine destek veren kişi, kurum ve kuruşlar için pankart hazırlatıp teşekkür etti.
Eğitim Haberi
TİRE ŞAİK ANADOLU LİSESİ'NDEN PANKARTLI TEŞEKKÜR

Tire’nin en köklü okullarından olan Şaik Anadolu lisesi, Okul müdürü Mete Arslan’ın göreve gelmesinin ardından neredeyse küllerinden doğdu. Geçmişten günümüze sayısız mezun veren okul, öğrencilerine daha iyi hizmet verebilmek için Okul araç gereçleri, dış cephe ve bahçe düzenlemelerine kadar hummalı çalışmalarla  baştan aşağı yenilendi. 1 yıl içerisinde çok yol kat eden okul yönetimi bu süreçte kedilerine destek veren başta 1985 mezunları olmak üzere, kurum, kuruluş ve kişiler için isimlerinin yazıldığı bir pankart yaptırıp okul girişine astı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Okul Müdürü Mete Arslan: “Bir yıllık kısa bir zaman zarfı içerisinde ŞAİK’imizin büyük ve köklü olarak fiziki değişikliklerinde hediye, eğitim katkısı, bağış, sponsorluk, hayır vs maddi katkıda bulunan özel ve tüzel kişilik, kamu kurum ve kuruluşu, sivil toplum örgütü ve şirketlere tüm meslektaşlarımız, velilerimiz, mezunlarımız ve eğitimin asli paydaşları olan evlatlarımız adına teşekkür ederiz”,dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE, ŞAİK, ANADOLU, LİSESİ'NDEN, PANKARTLI, TEŞEKKÜR,
Yorumlar
Haber Yazılımı