Haber Detayı
27 Ocak 2020 - Pazartesi 12:42 Bu haber 1383 kez okundu
 
TİRE TİCARET ODASI ÜYELERİ, AYDIN TARIM FUARI’NI ZİYARET ETTİ
Tire Ticaret Odası üyeleri, Aydın 8’inci Uluslararası Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’na katıldılar.
- Haberi
TİRE TİCARET ODASI ÜYELERİ, AYDIN TARIM FUARI’NI ZİYARET ETTİ

Aydın 8'inci Uluslararası Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı törenle açıldı. Fuarda stant açan 358 firma tarım ve hayvancılıktaki gelişmeleri ve yeni teknolojileri üreticilerle buluşturdu. Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı, yönetim kurulu ve üyelerle birlikte fuarı ziyaret etmek için Aydın’a gittiler. Türkiye’nin pek çok yerinde sektörel fuarlara üyeleriyle birlikte katılım gösteren Tire Ticaret Odası, üyelerini Aydın’daki fuara da götürdü. 
Fuar ziyaretiyle ilgili açıklama yapan Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı, “Tire’de ticaretin ve ekonominin gelişmesine katkı sağlamak adına bir yandan projeler geliştirirken, bir yandan da üyelerimizin ufkunu açmak, sektörlerindeki yeni teknolojileri ve inovatif çalışmaları keşfetmeleri için fuarlara götürüyoruz. Bu anlamda Aydın’da düzenlenen Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı ziyaretimiz de oldukça verimli geçti.” Dedi.
Efeler ilçesindeki TARİŞ Pamuk Depoları'nda gerçekleştirilen fuarın açılışına Vali Yavuz Selim Köşger, milletvekilleri, belediye başkanları ile vatandaşlar katıldı. Fuarın ilk gününde firmaların stantlarını gezen binlerce ziyaretçi, ekipman satın aldı. Vali Köşger, "Fuara ilginin yoğun olması bizleri mutlu etti. Türkiye'nin dört bir yanından ziyaretçi geldi" dedi. Fuarın 26 Ocak'a kadar açık olduğunu kaydeden Aydın Ticaret Borsası Başkanı Fevzi Çondur ise "Bu yıl geçen yılın üzerinde satış ve ziyaretçi bekliyoruz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE, TİCARET, ODASI, ÜYELERİ,, AYDIN, TARIM, FUARI’NI, ZİYARET, ETTİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TİRE TİCARET ODASI ÜYELERİ, AYDIN TARIM FUARI’NI ZİYARET ETTİ
TİRE TİCARET ODASI ÜYELERİ, AYDIN TARIM FUARI’NI ZİYARET ETTİ
Yorumlar
Haber Yazılımı