Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 00:11 Bu haber 2714 kez okundu
 
TİRELİ KADIN BABASI İÇİN FERYAD ETTİ: “ÇOK ÇARESİZİZ! YARDIM EDİN!”
Kanser hastası adamın kızı, yetkilerden yardım istedi: “Babam gözümün önünde eriyor. Hiçbir şey yapamıyoruz. Lütfen yardım edin!”
Gündem Haberi
TİRELİ KADIN BABASI İÇİN FERYAD ETTİ: “ÇOK ÇARESİZİZ! YARDIM EDİN!”

Tire’de yaşayan Müzeyyen Çetinkaya (43), kanser hastası babasının geçireceği operasyonun maliyeti olan 100 bin lira için yetkililerden ve hayırseverlerden yardım istedi. Çetinkaya, “Babam bundan 1 yıl önce yumuşak doku kanserine yakalandı. Göğsünde görülen tümörden sonra 4 kez operasyon geçirdi fakat tümör omuz kısmına yayıldı. Pek çok hastaneye gittik. Kolunun kesileceğini söylediler. En son Antalya’da bir profesörle görüştük. Kolu kesilmeden kurtarabileceklerini söylediler fakat ameliyat masrafları 100 bin lira tutuyor.” Dedi.

Babasının emekli, kendisinin ise işsiz olduğunu belirten Müzeyyen Çetinkaya, “Sigorta bunu karşılamıyor. Malımız mülkümüz yok. Ben işsizim, düzenli gelirimiz yok. Çok çaresiziz. Eğer bu parayı bulamazsak babamı ameliyat ettiremeyeceğiz. Gözümüzün önünde günden güne acılar içinde eriyor ve biz bir şey yapamıyoruz. Yardıma ihtiyacımız var.“ dedi.

Sosyal Yardımlaşma ve İlçe Sağlık Müdürlüğü gibi kurumlara başvurduğunu söyleyen Müzeyyen Çetinkaya, “Kurumlara başvurdum, siyasilerle görüştüm ama maalesef henüz net bir sonuç yok. Günler geçiyor. 10 gibi bir vaktimiz var. Siyasilerimizin, devletimizin, hayırseverlerimizin bize sahip çıkmasını diliyorum. Çok çaresiz durumdayız.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRELİ, KADIN, BABASI, İÇİN, FERYAD, ETTİ:, “ÇOK, ÇARESİZİZ!, YARDIM, EDİN!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı