Haber Detayı
25 Kasım 2019 - Pazartesi 18:17 Bu haber 2892 kez okundu
 
VATAN PARTİSİ 11.OLAĞAN KURULTAYINA HAZIRLANIYOR
Vatan Partisi Tire İlçe Başkanı H. Timuçin Yılmaz konuyla ilgili gazetemize yaptığı açıklamada: “Türkiye'nin içinde bulunduğu dönem milli bir hükümeti ve üretim devrimini zorunlu kılmaktadır, Vatan Partisi tüm teşkilat ve kadrolarıyla her zamanki gibi göreve hazırdır”, dedi.
Siyaset Haberi
VATAN PARTİSİ 11.OLAĞAN KURULTAYINA HAZIRLANIYOR

Yılmaz sözlerine söyle devam etti: “Türkiye olağanüstü bir dönemden geçmektedir. Bir yandan rota Avrasya'ya çevrilirken bir yandan da komşular ile ilişkiler yeni bir sürece doğru gitmektedir. Her dönemde Amerikan emperyalizmine göğüs geren Vatan Partisi iç ve dış siyasete yön vermeye devam etmekte, Türkiye'nin önünü açmakta, yolunu aydınlatmaktadır. Partimiz kurulması zorunlu hale gelen Milli Hükümete de önderlik edecektir. Tüm yurtta yapılmakta olan Üretim Kurultayları ile Üretim Devriminin alt yapısı gene Vatan Partisi tarafından hazırlanmaktadır.

Tire'mizde de düzenleyeceğimiz Üretim Kurultayı ile çiftçi ve sanayicilerimizi bir araya getirerek sorunlarını, beklenti ve hedeflerini dinleyerek çözüm önerilerini alacağız. Türkiye'nin tek çıkış yolunun Üretim Devrimi olduğunun bilincindeyiz.

Tam da bu sürece denk gelen 11. Olağan Kurultayımızda her zamanki gibi istek ve şevkle ilçe teşkilatımızı yeniden yapılandırmaya adayız. Ancak 2 yılda bir kez yaşanan bu birlik beraberlik coşkusunu hep birlikte yaşamak üzere 30 Kasım Cumartesi günü saat 11:00'de Parti Binamızda yapılacak olan kurultayımıza tüm üyelerimizi ve vatansever Tire halkını davet ediyoruz”, dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VATAN, PARTİSİ, 11.OLAĞAN, KURULTAYINA, HAZIRLANIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı