Haber Detayı
23 Ocak 2014 - Perşembe 10:02 Bu haber 1772 kez okundu
 
YAKUTER, TİRELİ KAMYONCULARLA DERTLEŞTİ
Saadet Partisi Tire Belediye Başkan Adayı Sadrettin Yakuter, önceki gün Tire Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret etti. Partinin İlçe Başkanı Mehmet Ekmen ve ilçe yöneticisi Tahir Ekmen ile birlikte bu ziyareti gerçekleştiren Yakuter, Tireli kamyoncuları can kulağı ile dinleyip dertleşti.
Tire Haberi
YAKUTER, TİRELİ KAMYONCULARLA DERTLEŞTİ

Saadet Partisi Tire’de yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Geçtiğimiz ay, partinin önde gelen kadim isimlerinden biri olan Adalet eski Bakanı Şevket Kazan’ın da katıldığı toplantıda ismi açıklanan ve o günden bu yana seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren SP Tire Belediye Başkan Adayı Sadrettin Yakuter, ilçe merkezinde ve köylerde halkla bir araya gelmekte. Fırsat buldukça kentteki önemli STK’ları da ziyaret eden Yakuter, önceki gün Tire’nin önemli kooperatiflerinden biri olan Tire Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti.

SP İlçe Başkanı Mehmet Ekmen ve ilçe yöneticisi Tahir Ekmen’in de hazır bulunduğu ziyarette, Yakuter ve beraberindeki partililer, Kooperatif Başkanı Ali Kabaoğlu ve Kooperatif ileri gelenleri ile tarafından karşılandı.

Kabaoğlu ve Koop. yöneticileri ile bir süre görüşen Yakuter, daha sonra kamyoncuların vakit geçirdikleri Koop’e ait dinlenme salonunda, Tireli kamyoncularla sohbet etti. Kamyoncularla içten bir sohbete giren Yakuter, mevcut sıkıntıları ve istekleri dinleyip, dertleşti.

Kooperatif üyeleri, Yakuter ve Ekmen’e gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı çok teşekkür etti. Yakuter ise ziyaretin keyifli ve samimi sohbetler eşliğinde geçtiğini, kamyoncu esnafının sorunlarını öğrenme ve görme şansı bulduğunu belirterek, kendilerine konukseverliklerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Partisi, Tire, Belediye, Başkan, Adayı, Sadrettin, Yakuter, önceki, gün,
Yorumlar
Haber Yazılımı