Haber Detayı
22 Şubat 2020 - Cumartesi 17:44 Bu haber 4435 kez okundu
 
YÜKSEL ŞENYURT İYİ PARTİ’YE ADAY
İyi Partili Yüksel Şenyurt, 1 Martta yapılacak İyi Parti 2.nci Olağan kongrede adaylığını İlçe binasında yaptığı basın açıklamasıyla duyurdu.
Siyaset Haberi
YÜKSEL ŞENYURT İYİ PARTİ’YE ADAY

İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Alper Kasap ve birçok partilinin katılım gösterdiği adaylık açıklamasında konuşan Şenyurt, “Evli ve iki çocuk babasıyım, 27 yıl polis memurluğu yaptım ve 2 yıl önce emekli oldum.

İYİ PARTİNİN TEMELİNDEKİ TAŞLARI DÖŞEMİŞ BİR İNSANIM

Yüksel Şenyurt 25 Ekim 2017 tarihinde İyi Partimizin Ankara Yeni Mahallede Nazım Hikmet Kültür Merkezinde İyi Partinin kuruluşunun temelindeki taşları döşemiş bir insandır ve o günden bu yana partisi için bir askerdir. Hiçbir zaman general olmayı tercih etmedi. Önümüzdeki kongrede adaylığını açıklayan Kadir Çetin’e başarılar diliyorum.

Bu zamana kadar gelmiş geçmiş bütün ilçe başkanlarımızdan Allah Razı olsun ellerinden gelen bütün fedakarlığı, imkanları gösterdiler, partimizin büyümesi için elinden geleni yaptılar.

Güzel şeyler yapacağıma, partimi daha yükseklere taşıyacağıma inandığım için aday oldum, Allah’ın izniyle 1 Marttan sonra daha önce partimiz için görev alan arkadaşlarımızı aynı çatı altında toplamak için çaba göstereceğim.

 Önceki dönemlerde bir çok arkadaşımız istifa etti, ben bu arkadaşlarımla tek tek görüştüm, demekki ortada bir sıkıntı var ki bu arkadaşlarımız çeşitli yollarla istifa ettiler. Önceki yapılan hataları tekrarlamamak için bu kişilerle görüştüm.

1 Martta yapılacak olan kongreyi bir yarış olarak görmüyorum, aile arasında seçim olmaz, bayrak yarışı olur. Ben o günün bir şölen havasında geçeceğine tüm kardeşlerime söz veriyorum. Seçimin sonunda kaybetsem de partimden hiçbir zaman ayrılmayacağım, partinin her zaman bir neferi olacağım.

GENEL BAŞKANIM GİBİ KÖY KÖY MAHALLE MAHALLE DOLAŞACAĞIM

O gün Allah nasip ederse sandıktan ismim çıkarsa nasıl Genel Başkanımız  köy köy mahalle mahalle geziyor bende aynı sekilde onun izinden gidip vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip Tire Belediye Başkanımızla birlikte istişare ederek çözmeye çalışacağız. Büyük Şehir Belediye Başkanının kapısını aşındıra aşındıra sorunlara çözüm bulmaya çalışacağız.

BENİM BİR TEK SLOGANIM VAR “DEĞMEDİK EL GİRMEDİK KALP BIRAKMAYACAĞIZ”

Göreve geldiğimiz takdirde hiçbir şekilde durmayıp çalışmalarımıza devam edeceğiz ve değmedik El Girmedik Kalp bırakmayacağız sloganıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. En büyük hedefimiz gelecek yerel seçimlerde İyi Partiyi 1.nci parti yapmak olacak bunun içinde elimizden ne geliyorsa yapacağız. Arkadaşlarımızla bir yola çıktık bu yolda benim en önem verdiğim ve istediğim şey vereceğimiz karalarda istişare yapmak gerek üyelerimizle gerek vatandaşlarla istişare yapıp kararlar vermek.

ELEŞTİRİLMEYEN YERDE TEK ADAMLIK OLUR

Görev yaptığım sürede arkadaşlarımın beni eleştirmelerini isterim çünkü, eleştirilmeyen yerde tek adamlık olur. Yaptığım yanlışı ben kendi şahsım olarak doğru görebilirim ama yanlıştır ve arkadaşlarım bu konuda beni uyarmazsa, şu anki hükümette örneklerini görüyoruz bir tek eleştiri olmadığı için yanlışlara devam ediyor, bunun olmaması için demokrasi şöleni altında istişare yaparak bütün kararları beraber vereceğiz.

Kongrede Allah’ın izniyle bütün İyi Partili cesur yürekli kardeşlerim, İyilik hareketinin cesur yürekleriyle şölen havasında kongremizi gerçekleştireceğiz. 1 martta benim oy pusulam sarı, neden sarıyı seçtin diye sorarsanız dünyayı ısıtan partimizin logosu olan Güneşin rengini tercih ettik. Bütün delegelerimizin sarı renkli oy pusulalarına oy kullanmalarını rica ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YÜKSEL, ŞENYURT, İYİ, PARTİ’YE, ADAY,
Yorumlar
Haber Yazılımı