Haber Detayı
24 Ocak 2014 - Cuma 09:58 Bu haber 8646 kez okundu
 
Motosiklet alacaklar yeni zamlar gelmeden fırsatı değerlendirin
Motosikletin ünlü markası Honda’nın Tire’deki temsilcisi olan Delikanlı Ticaret, motosiklet almayı düşünenleri hızlı davranmaya çağırdı.
Tire Haberi
Motosiklet alacaklar yeni zamlar gelmeden fırsatı değerlendirin

Motosikletin ünlü markası Honda’nın Tire’deki temsilcisi olan Delikanlı Ticaret, motosiklet almayı düşünenleri hızlı davranmaya çağırdı. Son zamanlarda Dolar ve Euro’daki yükselişin bu sektörü de olumsuz etkilediğini ifade eden Delikanlı Ticaret işletmecisi Mehmet Delikanlı, bugüne kadar herhangi bir zam yapılmadığını, motosiklet fiyatlarının aynı şekilde devam ettiğini fakat yakında zamların geleceğini belirterek, motosiklet almak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmaması gerektiğini söyledi.

Müşterilerine dövizdeki yükselişin olumsuzluklarını yansıtmamak için uzun süredir direndiklerini ifade eden Delikanlı, Şubat ayında yürürlüğe girecek olan yeni yasa ile artık kredi kartı taksitlendirmelerinin de 9 aydan fazla olmayacağını bu yüzden motosiklet almayı düşünenlerin biran önce bu fırsatı değerlendirmesi gerektiğini aksi takdirde önümüzdeki günlerde bunun gideceğini söyledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Motosikletin, ünlü, markası, Honda’nın, Tire’deki, temsilcisi, olan, Delikanlı,
Yorumlar
Haber Yazılımı