Haber Detayı
15 Nisan 2021 - Perşembe 13:37 Bu haber 2677 kez okundu
 
TİRE'DE, JANDARMADAN SIKI KORONA DENETİMİ
Tire İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, tüm dünyada etkili olan korona virüse karşı alınan önlemlere yönelik denetimlerini sürdürüyor.
Gündem Haberi
TİRE'DE, JANDARMADAN SIKI KORONA DENETİMİ

Hafta sonu kısıtlamalarında denetimlerini arttıran Jandarma ekipleri sokağa çıkma ihlalinde bulunan kişilere gerekli cezai işlemi uyguluyor.

Kırsal bölgede Jandarma ekipleri, araçlarda ve mahallelerde korona virüsü tedbirlerine uyulup uyulmadığını kontrol ediliyor.

Tire İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, sorumluluk bölgelerinde filyasyon çalışmaları yapıyor. Mahalleleri de kontrol eden ekipler, duyuru yaparak maske, mesafe ve hijyen uyarısı yapıyor. Evleri de denetleyen ekipler, pozitif ve temaslı kişilerin alınan tedbirlere uyulup uyulmadığına bakıyor ve sonuçları anında Filyasyon ve İzolasyon Takip Sistemine  (FİTAS) bildirim yapılıyor.

Jandarma ekipleri sorumluluk alanında kalan konaklama tesisleri, lokanta ve işyerlerinde de denetimler yaparak Kovit Tedbirleri hakkında uyarılarda bulunuyorlar.

 Yol kontrol noktasında yapılan denetimlerde maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uyulup uyulmadığını kontrol ederek vatandaşlara uyarılarda bulunuluyor.

İlçe Jandarma komutanlığından yapılan açıklamada denetimlerin artarak devam edeceği bildirildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİRE'DE,, JANDARMADAN, SIKI, KORONA, DENETİMİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TİRE'DE, JANDARMADAN SIKI KORONA DENETİMİ
TİRE'DE, JANDARMADAN SIKI KORONA DENETİMİ
Yorumlar
Haber Yazılımı